Mahalo 1004 Suites
| Basen Basen zewnętrzny | Prywatna plaża Plaża | Rekreacja Gra w rzutki Tenis stołowy |
| Hotel przyjazny dzieciom Basen dla dzieci Sala zabaw | Klimatyzacja | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Mahalo 1004 Suites Maricá o powierzchni 18 m² oferuje pierwszorzędną lokalizację w plażowej dzielnicy Maricy. Po długim dniu Goście mogą zrelaksować się w całorocznym basenie na otwartym powietrzu.
Plaża w Itacoatiara jest w prawie 3 km, a Shore of Itacoatiara - w prawie 3,1 km. Serra da Tiririca State Park znajduje się prawie 10 min jazdy od tego apartamentu.
Apartament zapewnia 1 sypialnię dla 2 gości. Mahalo 1004 Suites zapewnia również 1 łazienkę.
Obiekt noclegowy jest wyposażony w urządzenia do samodzielnego przygotowywania posiłków takie jak przybory kuchenne. Pobyt w apartamencie można urozmaicić tenisem stołowym i grą w rzutki.
- Lotniska
- Lotnisko Dumont43 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Przyjazny zwierzętom
- Ochrona całodobowa
- Prywatna plaża
- Kawiarnia
- Gaśnice
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Wspólna kuchnia
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Parasole plażowe
- Karaoke
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Gra w rzutki
- Tenis stołowy
- Płytki koniec
Usługi
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Meble ogrodowe
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
- Zegar z budzikiem i radiem AM/FM
- Gry planszowe
- Basen dla dzieci
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Mahalo 1004 Suites obejmuje kuchnię?
Tak, Mahalo 1004 Suites oferuje wspólną kuchnię. - ❓
Czy Mahalo 1004 Suites ma basen?
Mahalo 1004 Suites dysponuje całorocznym basenem na otwartym powietrzu.